Ctrl+D - oblíbené Posílat novinky

Co za výhody má SMS půjčka ihned

Proč je výhodné pořídit si SMS půjčku a ne půjčku v bance?

  • SMS půjčka vám zajistí peníze do hodiny na účtě
  • stačí vyplnit jednoduchý formulář zde
  • naprosto diskrétní - vše vyřídíte pomocí SMS a internetu
Chci peníze do hodiny na účtě
SMS půjčka ihned na účet
  • SMS půjčka ihned je půjčka bez 1Kč?
  • peníze jsou odeslány hned po podepsání dokumentů?
  • První půjčka je zcela zdarma?
  • Stačí vyplnit formulář zde?

V čem je SMS půjčka ihned odlišná od jiných půjček?

To, že je SMS půjčka ihned odlišná od běžných úvěrových produktů na trhu lze jistě poznat hned na první pohled. Vše totiž souvisí se samotnou specifikací tohoto produktu. Pojďme si tedy prohlédnout hlavní rozdíly.

Výše poskytovaných částek

U běžných úvěrů, které poskytují banky a nebankovní společnosti lze žádat o desítky až stovky tisíc korun. Oproti tomu SMS půjčka ihned cílí na ty uživatele, kteří potřebují mnohem menší částku a to v řádech stovek až tisíců korun. Tu mohou využít k libovolnému účelu, a to aniž by ho museli dokládat, nebo aniž by ho museli komukoliv sdělovat a dokazovat. Může se tedy jednat o pokrytí nenadálých výdajů, například opravu automobilu, zaplacení školy v přírodě dětem ale i na běžné nákupy. Je to zkrátka jen na Vás, jak peníze využijete.

Rychlost vyřízení

U běžných úvěrových produktů se může čekat i několik dní na to, než je půjčka schválena. Naproti tomu SMS půjčka ihned na účet je poskytnuta opravdu ihned. Samotné schválení je totiž otázkou minut nebo při větším vytížení našeho týmu maximálně několika hodin. To vše také díky velmi propracovanému procesu, který počítá s minimálním ověřením každého klienta.

Dokládání příjmu a nahlížení do registru

Rozdíly přináší SMS půjčka ihned i v těchto ohledech. Na rozdíl od celé řady úvěrových produktů není v případě této půjčky nutné dokládat jakékoliv informace. A i z toho důvodu jsou SMS půjčky bez registru ihned tak oblíbené. Po odeslání žádosti započne samotný proces schválení, a to bez ohledu na to, zda daný klient pracuje a má příjem, nebo zda měl v minulosti problémy se splácením. Alespoň jedno z toho většina ostatních společností poskytujících klasické úvěry ověřuje.

Smlouvy a papírování

Obvykle platí, že s každou půjčkou je spojena, když už ne papírová žádost, tak i alespoň smlouva. SMS půjčka ihned však toto zcela vylučuje, a jediné co je třeba je potvrzení obchodních podmínek. Vše tak proběhne prostřednictvím webu a telefonu, což vede také k tomu, že má SMS půjčka ihned na účet také mnohem transparentnější podmínky, kdy daný klient přesně a jasně ví, kolik a na jak dlouhou si půjčuje.

SMS půjčka ihned – výhody SMS půjčky 3.88/5 (77.50%) 8 hlasy

Další informace
Přihlásit se k odběru novinek: